درباره ما

به وی آی پی ریمیکس خوش آمدید (مطابق با کاربرد ، “VR” ، “ما” ، “ما” یا “ما”). استفاده شما از وب سایت VR یا هر محصول VR ، نرم افزار ، فید داده ها و خدماتی که از طریق وب سایتVR یا از طریق وب سایت VR (به طور کلی “سرویس” به شما ارائه می شود) نشان می دهد که شما با این شرایط استفاده موافق هستید (این “کار “) و پذیرش الزام آور شما از این TOU ، از جمله اصلاحاتی است که VR هر از گاهی ایجاد می کند

این TOU شرایط و ضوابط اعمال شده برای دسترسی و استفاده شما از سرویس را توصیف می کند.

۱٫ سیاست سیاسی

با استفاده از این سرویس ، شما بیان می کنید که علاوه بر این ToU ، خط مشی رازداری ما را خوانده و رضایت داده اید. VR ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی را در هر زمان مورد تجدید نظر قرار دهد و نسخه های جدید در این سایت در دسترس باشد. اگر در هر لحظه با بخشی از خط مشی رازداری موافق نیستید ، باید بلافاصله استفاده از این سرویس را متوقف کنید.

۲٫ به روز رسانی های TOU

VR ممکن است در هر زمان با ارسال ToU اصلاح شده در سایت خود ، این TOU را تجدید نظر کند. برای راحتی شما ، تاریخ آخرین ویرایش در بالای این صفحه گنجانده شده است. اگر تصمیم به ادامه استفاده از این سرویس دارید ، باید با همه نسخه ها موافقت کنید. با استفاده از این سرویس ، شما موافقت می کنید و به نسخه فعلی آن TOU که در این سایت ارسال شده است ، موافقت خواهید کرد. اگر در هر لحظه با بخشی از نسخه فعلی آن TOU موافق نیستید ، باید بلافاصله استفاده از سرویس را متوقف کنید.

۳٫ خدمات

الف – این ToU برای کلیه کاربران سرویس اعمال می شود ، از جمله کاربرانی که در محتوا در سرویس نیز مشارکت دارند. “محتوا” شامل متن ، اطلاعات ، نرم افزار ، اسکریپت ها ، گرافیک ها ، تصاویر ، صداها ، موسیقی ، فیلم ها ، ترکیب های صوتی و تصویری ، داده های ارائه شده توسط کاربر ، ویژگی های تعاملی و سایر مطالبی است که شما می توانید در آنها مشاهده کنید ، از طریق آنها دسترسی داشته باشید ، ارسال کنید و / یا به آنها کمک کنید. خدمات. این سرویس شامل کلیه جنبه های VR است ، از جمله اما محدود به تمام محصولات ، نرم افزارها ، برنامه ها و خدمات ارائه شده از طریق وب سایت VR.

ب – این سرویس ممکن است شامل پیوندهایی به وب سایت های شخص ثالث باشد که متعلق به VR نیستند یا تحت کنترل نیستند. VR هیچ کنترلی بر روی محتوای ، سیاست های حفظ حریم خصوصی یا عملکرد وب سایت های شخص ثالث ندارد. علاوه بر این ، چنین پیوندهایی به معنای تایید VR از اطلاعات یا مطالب موجود در سایت های شخص ثالث نیست. علاوه بر این ، VR نمی تواند و نمی تواند محتوای هر سایت شخص ثالث را سانسور یا ویرایش کند. با استفاده از این سرویس ، شما صریحاً VR را از هرگونه مسئولیت ناشی از استفاده شما از هر وب سایت شخص ثالثی رهایی می بخشید.

ج. بر این اساس ، ما شما را تشویق می کنیم هنگام ترک سرویس از این امر آگاه باشید و شرایط و ضوابط و خط مشی رازداری هر وب سایت دیگری را که بازدید می کنید مطالعه کنید.

۴- مدت زمان خدمات

VR این حق را دارد که با اختیار و مطلق VR از خدمات به هر شخص منصرف شود. خدمات با این درک که VR ممکن است دسترسی شما به خدمات را در هر زمان ، با یا بدون اطلاع قبلی ، به هر دلیلی یا بدون دلیل ، از جمله بدون محدودیت برای هرگونه نقض این توجیه قطع یا محدود کند. VR ممکن است تغییراتی را در و یا متوقف کردن ارائه خدمات و یا پشتیبانی از خدمات یا هر بخشی از آن در هر زمان ایجاد کند.

۵- حسابها ، پاساژها و امنيت

برای دسترسی به بخش های خاصی از سرویس ممکن است شما نیاز به باز کردن یک حساب داشته باشید. برای راه اندازی یک حساب کاربری ، باید نام ، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را تهیه کنید. شما موافقت می کنید که اطلاعات دقیق و کاملی را برای حساب خود در اختیار ما قرار دهید و در صورت تغییر ، فوراً آن را به روز کنید. ما اطلاعات حساب شما را مطابق با قوانین خط مشی رازداری خود حفظ خواهیم کرد. شما تنها و کاملاً مسئول حفظ محرمانه بودن رمز عبور و سایر اطلاعات ورود به حساب کاربری و همچنین برای هر فعالیت دیگری هستید که تحت حساب شما رخ می دهد. شما موافقت می کنید بلافاصله ما را در مورد هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب یا رمز خود یا هرگونه نقض امنیتی دیگر به ما اطلاع دهید. شما موافقت می کنید که در هر زمان از حساب یا رمزعبور شخص دیگری استفاده نخواهید کرد.

با ایجاد یک حساب کاربری در این سایت ، شما بیان می کنید که شما یک فرد بالغ هستید و توانایی قانونی برای انعقاد قرارداد را در حوزه قضایی که در آن سکونت دارید ، دارید. شما موافقت می کنید از طرف خودتان و به صلاحدید فرزندان صغیر که والدین یا سرپرست قانونی برای آنها هستید و این اجازه را برای استفاده از حساب خود داشته اید ، از این TOU پیروی کنید. شما همچنین موافقت می کنید که شما مسئولیت کلیه فعالیتهایی که از طریق حساب کاربری خود انجام می دهید ، مسئولیت پذیر هستید و مسئولیت اطمینان از این که شما و یا فرزندتان از آن آگاهی داشته ، درک کرده و مطابق با شرایط این توافق نامه و سایر موارد VR است قوانین ، سیاست ها ، اعلامیه ها و یا توافق نامه ها.

۶٫ سفارشات و شرایط پرداخت

پس از خرید بلیط های رویداد ، ما با تأیید روش پرداخت ، صورتحساب و / یا آدرس حمل و نقل اطلاعاتی را که برای اعتبار ارائه داده اید بررسی خواهیم کرد. خریدها ممکن است براساس موقعیت مکانی شما از برخی مناطق خاص پذیرفته نشوند. VR این حق را دارد که از معامله با هر مشتری خودداری کند.